Jakość

Firma Marsel to wielokrotny laureat prestiżowych nagród, przyznawanych za najwyższy poziom wykonywanej stolarki.

Doświadczenie

Nasz profesjonalizm na każdym etapie obsługi klienta i produkcji stolarki wynika z wieloletniego, bo zdobywanego przez ponad ćwierć wieku doświadczenia.

Nowoczesność

Posiadamy jeden z najnowocześniejszych parków przemysłowych, co pozwala na precyzję w tworzeniu Państwa wymarzonych drzwi i okien.

Technologia

Firma Marsel to ciągły rozwój i wdrażanie najnowszych rozwiązań technologicznych, na każdym etapie procesu produkcyjnego.

Nasze produkty

Nasza oferta każdorazowo jest przygotowana ściśle według Państwa życzeń z wykorzystaniem wyrobów najwyższej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z pełną gamą naszych produktów.

Systemy aluminiowe

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na stolarkę aluminiową współpracujemy z czterema wiodącymi producentami profili.

Zobacz produkty

Stolarka PCV

Szeroki wybór stolarki z tworzywa gwarantuje Państwu najlepszy wybór pod względem termicznym, akustycznym i estetycznym.

Zobacz produkty

Stolarka PPOŻ

W trosce o Państwa bezpieczeństwo oferowane przez nas produkty gwarantują najlepszą ochronę przeciwpożarową.

Zobacz produkty

Asortyment uzupełniający

Firma Marsel jest w stanie odpowiedzieć na wszystkie potrzeby swoich Klientów. W naszej bogatej ofercie akcesoriów można znaleźć rozwiązania dostosowane do Państwa oczekiwań.

Zobacz produkty

Nasze realizacje

Wieloletnie doświadczenie w produkcji okien i drzwi oraz wysoka jakość świadczonych usług procentują w postaci rosnącej liczby klientów firmy Marsel. Zaufali nam zarówno inwestorzy prywatni, generalni wykonawcy, jak i deweloperzy. Sami mogą się Państwo przekonać jak różnorodne zadania są nam powierzane. Staramy się spełnić oczekiwania każdego. Dopasowujemy się w naszych realizacjach do gustów, marzeń i wyobrażeń wszystkich inwestorów. Wybrane efekty naszej pracy prezentujemy w zakładce Realizacje.