Katalog Zapytaj o produkt

Informacje ogólne

KOMFORT I FUNKCJONALNOŚĆ

System przesuwny Legend Slide umożliwia tworzenie solidnych i stabilnych konstrukcji o szerokości 4000 mm i wysokości 2350 mm. Możliwości, jakie oferuje, są imponujące. Duża powierzchnia szklenia i specjalistyczne okucia gwarantują prostą obsługę skrzydeł o wadze nawet do 150 kg – w dodatku bez straty na energooszczędności. Zastosowanie ciepłych pakietów 3-szybowych, profili głębokości zabudowy 149 mm (rama) i 76 mm (skrzydło) sprawia, że system Legend Slide osiąga bardzo dobry poziom izolacji termicznej Uw do 0,77 W/m²K.

DESIGN BEZ KOMPROMISÓW

System przesuwny Legend Slide został zaprojektowany z myślą o doskonałych parametrach użytkowych, ale zależało nam również na stworzeniu nowoczesnej linii, która pozwoli na wiele możliwości aranżacyjnych. Smukłe kształty, ostre krawędzie oraz listwa przyszybowa po stronie wewnętrznej wyznaczają nowe trendy w designie okien PVC.Legend Slide jest w pełni kompatybilny z systemem okiennym i drzwiowym Elegant, a także współgra z nim stylistycznie. Szeroki wybór oklein pozwala dobrać odpowiednią kolorystykę okien do każdego rodzaju budynku i pomieszczenia – można wybierać spośród 50 produktów o różnych odcieniach i strukturze.

ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ

System Legend Slide osiąga bardzo dobry poziom izolacji termicznej Uw do 0,77 W/m²K. To efekt zastosowania wyjątkowego systemu uszczelnień, innowacyjnej konstrukcji profili oraz specjalnych, bardzo grubych pakietów szybowych – do 54 mm, o najwyższych parametrach termoizolacyjnych. Inne okna można dopasować z kompatybilnego systemu Elegant, osiagając w efektywny sposób standardy domu pasywnego.

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo to priorytet. Projektując system Legend Slide, zadbaliśmy także o wysoką ochronę przed włamaniem. Zastosowaliśmy specjalistyczne konstrukcje profili PVC i wzmocnienia stalowe oraz system ryglowania elementów poziomych i pionowych. Opcjonalnie można zastosować profesjonalne, antywłamaniowe okucia i elementy elektroniczne oraz laminowane szyby podnoszące poziom ochrony.

Dane techniczne

Głębokość zabudowy ramy: 149 mm

Głębokość zabudowy skrzydła: 76 mm

Typ skrzydła: Niezlicowany

Wysokość przylgi ramy: 25 mm

Szerokość przylgi ramy: 9 mm

Wysokość przylgi skrzydła: 25 mm

Szerokość przylgi skrzydła: 9 mm

Możliwa grubość szklenia w ramie: 12-67 mm

Możliwa grubość szklenia w skrzydle: 12-67 mm

Możliwość wklejania szyby: Opcjonalnie

Sposób uszczelnienia: Uszczelka przylgi wewnętrznej w skrzydle + uszczelnienie zewnętrzne w ramie

Uw (W/m²K):    0,77*